reklama

Trnavská STK nezištne pomáha s nákupmi pre seniorov či zdravotne hendikepovaných

V krízových časoch je každá pomoc vítaná. Týmto heslom sa rozhodla riadiť aj Stanica technickej kontroly (STK) Easy Check na Farárskom pri Trnave v smere na Dolnú Krupú. Ich vozový park, ktorý počas bežnej prevádzky slúži zákazníkom a v súčasnosti je nevyužívaný, používajú na rozvoz nákupov prioritne pre seniorov a zdravotne hendikepovaných ľudí, s cieľom, aby nemuseli opúšťať svoje domovy a zbytočne sa tak nevystavovali riziku nákazy.

Túto službu poskytujú úplne zdarma. Ľudia zaplatia iba za objednaný nákup, Easy Check Trnava zabezpečí nákup a dovoz priamo do rúk.

Služba funguje jednoducho: zavoláte na telefónne číslo 0908 731 178, uvediete čo potrebujete kúpiť a kam to chcete priviezť.

Pracovníčka si poznačí objednávku a vyšle vodiča, ktorý nákup ochotne kúpi a privezie ho až k vám domov.

„Sme ochotní spraviť jednoduchý nákup potravín spolu s nevyhnutnými vecami dennej spotreby a doručiť ich priamo do rúk tomu, kto o pomoc požiadal. Celá služba je od nás zadarmo, podmienkou je, aby bol človek senior starší ako 60 rokov, ťažko zdravotne postihnutý alebo naším klientom. Nákup je limitovaný do výšky 25 €. Nevzťahuje sa na alkohol a veci, ktoré nie sú vyslovene nevyhnutné. Prednostne vyhovieme seniorom a ťažko postihnutým ľuďom, ktorí pomoc naozaj potrebujú,“ pripomína Easy Check Trnava.

Pri tejto službe platí pravidlo, aby ľudia službu nezneužívali, nákup vyberali zodpovedne, nerobili si zbytočné zásoby, mysleli aj na ostatných a pri prevzatí nákupu boli zodpovední a mali na sebe rúško, prípadne rukavice.

Ak máte záujem o bezprostrednú a bezplatnú pomoc od Easy Check stačí zavolať na telefónne číslo 0908 731 178.

Prípadne, ak viete o niekom, kto sa o tejto možnosti nemá možnosť dozvedieť z internetu, povedzte mu o nej a urobte aj vy dobrý skutok.

Informácie nájdete aj na tejto stránke.

Ulož ako PDF
Napísal 20. marca 2020 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.