reklama

Rúška z chránenej dielne svojho nájomcu zakúpilo Nádvorie pre seniorov zo zariadenia na ulici T. Vansovej

Nádvorie, priestor súčasnej kultúry v Trnave, v pondelok 23. marca darovalo rúška seniorom. Vyrobil ich jeden z nájomcov Nádvoria, chránená dielňa Local Hand.

“V čase, keď sme oslovili chránenú dielňu, sme ešte netušili, aká nedostatková komodita to bude. Adekvátne tomu trvá aj realizácia, dopyt po rúškach je obrovský. Objednali sme 500 kusov a snažili sme sa vytvoriť kľúč, akým táto várka čo najviac pomôže,” povedal Dušan Vančo, riaditeľ Nádvoria.


Priestor súčasnej kultúry Nádvorie v Trnave

Ilustračné foto

Prvých 110 kusov dnes dostalo Zariadenie pre seniorov na Vansovej ulici v Trnave.

Ďalšie budú doručené v priebehu najbližších dní, dodal Vančo.

Rúška zakúpilo Nádvorie z vlastnej finančnej rezervy a distribuuje ich pre najohrozenejšie skupiny obyvateľov mesta bezplatne do vyčerpania zásob.

Ulož ako PDF
Napísal 23. marca 2020 14:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.