reklama

Malý Dobrofest 2020 je preložený na zatiaľ bližšie neurčený termín

Organizátori hudobného festivalu Malý Dobrofest 2020 informujú o presunutí termínu podujatia zatiaľ na neurčito.

V súvislosti s epidémiou choroby COVID-19, spôsobenou koronavírusom, chce Trnavská hudobná spoločnosť, občianske združenie ako organizátor medzinárodného hudobného festivalu Malý Dobrofest 2020 informovať svojich fanúšikov a ostatných záujemcov, že z dôvodu zákazu usporadúvania hromadných podujatí kultúrnej povahy, nariadeného opatrením Úradu verejného zdravotníctva SR, bude festival Malý Dobrofest 2020, pôvodne plánovaný na 18. apríla 2020, presunutý na zatiaľ bližšie neurčený dátum.

Stanovenie náhradného termínu festivalu bude závisieť na celospoločenských udalostiach v boji s koronavírusom.

Uskutočnenie tohto podujatia má z pohľadu udržiavania kultúrneho dedičstva trnavského regiónu nesmierny význam, a preto je prioritou jeho uskutočnenie v náhradnom termíne.

Festival z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Trnavský samosprávny kraj a mesto Trnava.

Peter Stojka, Trnavská hudobná spoločnosť

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2020 6:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.