reklama

Čerpacia stanica v Dolnom Dubovom opäť v prevádzke

Čerpacia stanica GAS v obci Dolné Dubové je po preventívnej uzávere, ku ktorej prišlo 20. marca 2020 z dôvodu pozitívneho nálezu prítomosti vírusu Covid – 19 u obyvateľa priľahlého penziónu Quercus, opäť v plnej prevádzke.

Po zverejnení negatívneho výsledku všetkých 14 odobratých vzoriek ľudí a zamestnancov z okolia penziónu dal hlavný hygienik prevádzke čerpacej stanice zelenú.

Pred jej opätovným otvorením jej prevádzkovateľ pristúpil k preventívnej dezinfekcii celého objektu aj napriek faktu, že sa na nej nikto nakazený nepohyboval.

Po dočasnej úprave otváracích hodín počas mimoriadneho stavu bude čerpacia stanica poskytovať svoje služby 7 dní v týždni v čase od 6:00 do 18:00 hod.


Čerpacia stanica GAS v obci Dolné Dubové

Ulož ako PDF
Napísal 31. marca 2020 10:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.