reklama

Rokovanie mestského zastupiteľstva sa uskutoční 28. apríla v súlade s opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR

Trnavskí mestskí poslanci sa vrátia do rokovacej sály radnice 28. apríla 2020. Plánované zasadnutia Mestského zastupiteľstva mesta Trnava aj mestskej rady sa majú uskutočniť za sprísnených opatrení.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky vydal v pondelok 20. apríla doplňujúce opatrenie, ktorým za jasne stanovených kritérií umožňuje od 22. apríla zasadnutia a schôdze štátnych orgánov a orgánov územnej samosprávy.

„Zasadnutia mestskej rady aj mestského zastupiteľstva sa uskutočnia v plánovaných aprílových termínoch, zabezpečené budú všetky opatrenia nariadené Úradom verejného zdravotníctva SR,“ potvrdila nám hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Ilustračné foto

Mesto Trnava pod vplyvom opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu zrušilo mimoriadne zasadnutie zastupiteľstva plánované na 24. marca.

Neuskutočnilo sa ani slávnostné zasadnutie 8. marca, na ktorom sa mali odovzdávať ocenenia osobnostiam a kolektívom.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky umožňuje zasadnutia len s vylúčením verejnosti.

Počas rokovania musia mať poslanci a všetky prítomné osoby ochranné rúška, zabezpečená musí byť aj dezinfekcia rúk, ako aj splnené ďalšie stanovené podmienky zverejnené v opatrení úradu 20. apríla.

Ulož ako PDF
Napísal 21. apríla 2020 11:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Rokovanie mestského zastupiteľstva sa uskutoční 28. apríla v súlade s opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.