reklama

Športoviská v Trnave sú opäť otvorené. Je potrebné dodržiavať nariadenia úradu verejného zdravotníctva

Na základe aktualizovaného opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR Mesto Trnava v stredu 22. apríla 2020 za sprísnených podmienok otvorilo športové areály na Slávii a Lokomotíve pre verejnosť.

Mesto Trnava zdôrazňuje, že športoviská sú sprístupnené za podmienok, ktoré vo svojom nariadení z 21. apríla určil Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Ilustračné foto

“Návštevníci budú môcť na športoviská vstúpiť iba s nasadeným ochranným rúškom a musia medzi sebou dodržiavať minimálne dvojmetrový odstup. Dovolené sú iba bezkontaktné športy. Ihriská na kolektívne športy sa môžu využívať len na individuálny tréning,” pripomína Mesto Trnava.

V areáloch nie je povolená prítomnosť obecenstva, k dispozícii kvôli preventívnym dôvodom nie sú toalety, šatne ani pitné fontány.

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2020 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “Športoviská v Trnave sú opäť otvorené. Je potrebné dodržiavať nariadenia úradu verejného zdravotníctva”

  1. 1
    Nevec Gdo says:

    Som zvedavy ci tento rok nebude mat amfik vacsi navstevnost. Inak tam by pri urcitych opatreniach uz mohli aj pustat filmy. Teplo je dost.

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.