reklama

Športoviská v Trnave sú opäť otvorené. Je potrebné dodržiavať nariadenia úradu verejného zdravotníctva

Na základe aktualizovaného opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR Mesto Trnava v stredu 22. apríla 2020 za sprísnených podmienok otvorilo športové areály na Slávii a Lokomotíve pre verejnosť.

Mesto Trnava zdôrazňuje, že športoviská sú sprístupnené za podmienok, ktoré vo svojom nariadení z 21. apríla určil Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Ilustračné foto

„Návštevníci budú môcť na športoviská vstúpiť iba s nasadeným ochranným rúškom a musia medzi sebou dodržiavať minimálne dvojmetrový odstup. Dovolené sú iba bezkontaktné športy. Ihriská na kolektívne športy sa môžu využívať len na individuálny tréning,“ pripomína Mesto Trnava.

V areáloch nie je povolená prítomnosť obecenstva, k dispozícii kvôli preventívnym dôvodom nie sú toalety, šatne ani pitné fontány.

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2020 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Športoviská v Trnave sú opäť otvorené. Je potrebné dodržiavať nariadenia úradu verejného zdravotníctva”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.