reklama

V priestoroch bývalej predajne textilu „pod stĺpami“ vznikne Denné centrum seniorov

Mestské priestory bývalej predajne textilu „pod stĺpami“ na Hlavnej ulici vedľa radnice sa premenia na Denné centrum seniorov.

Mestská organizácia Stredisko sociálnej starostlivosti pripravuje rekonštrukciu časti priestorov bývalej predajne textilu na pešej zóne, ktorú Trnavčania poznali ako Odevy pod stĺpami.

Nevyužívané priestory budú po stavebných úpravách slúžiť na stretávanie sa trnavských seniorov.


Hlavný vstup do centra bude medzi výkladmi

Archívne foto: Peter „Gelko“ Lančarič

Stredisko sociálnej starostlivosti upraví časť voľných priestorov situovaných pod obytným domom na Hlavnej ulici formou nového dispozičného riešenia a rekonštrukcie sociálnych zariadení.

Denné centrum seniorov má mať kapacitu 40 ľudí, predpokladá sa s prevádzkou od 8. do 18. hodiny.

V centre bude aj výdajňa dovážanej stravy bez kuchyne.

Vstup pre klientov bude situovaný z Hlavnej ulice, zásobovanie bude riešené cez jestvujúce dopravné napojenie zo Zámočníckej ulice.

Predložený zámer Denného centra pre seniorov je aktuálne vo fáze prebiehajúceho stavebného konania o zmene v užívaní stavby.

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2020 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.