reklama

Trnavská radnica vypísala súťaž na kosenie trávnikov v odhadovanej hodnote 1,2 milióna eur

Mesto Trnava vyhlásilo verejnú súťaž na údržbu trávnatých plôch v piatich územných častiach mesta Trnava s výnimkou centra mesta na obdobie 4 rokov. Zákazka je rozdelená na päť častí podľa jednotlivých úzmemí, jej celková predpokladaná hodnota je 1 milión 248-tisíc eur s DPH.

Trnavská radnica hľadá prostredníctvom verejnej súťaže dodávateľov služieb údržby trávnatých plôch na celkovej ploche 2,14 milióna metrov štvorcových, čo predstavuje 214 hektárov.

Vybraní uchádzači môžu svoje ponuky posielať do 29. júna 2020.

Predpokladaná hodnota zákazky všetkých území je 1,248 milióna eur s DPH na celé obdobie 4 rokov.

Ilustračné foto

Predmetom zákazky je údržba trávnikov, resp. trávnatých plôch v územných častiach mesta v podobe pokosenia, vyhrabania a odvozu trávy, vyčistenia plochy od odpadkov a odstránenia ruderálnych porastov.

Mesto rozdelilo vo verejnom obstarávaní zákazku na päť častí, podľa jednotlivých územných celkov Trnavy – Západ, Východ, Sever, Juh a Modranka.

Územie Trnava Západ na Špíglsáli a Prednádraží má rozlohu 525-tisíc metrov štvorcových, predpokladaná hodnota je 305-tisíc eur s DPH na štyri roky.

Trnava Sever, kde tvorí väčšinu územia sídlisko Vodáreň a Zátvor má výmeru 286-tisíc metrov štvorcových, odhadovaná hodnota prác je 167-tisíc eur s DPH.

Časť Trnava Východ tvorí najmä sídlisko Družba dosahuje výmeru 630-tisíc metrov štvorcových, odhadovaná cena je 367-tisíc eur s DPH.

Trnava Juh sa nachádza prevažne na Linčanskej a Tulipáne s výmerou vyše 630-tisíc metrov štvorcových a odhadovanou cenou 367-tisíc eur s DPH.

V časti Modranka je výmera trávnatých plôch určených na údržbu približne 73-tisíc metrov štvorcových, odhadovaná hodnota je 42-tisíc eur s DPH.

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2020 8:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská radnica vypísala súťaž na kosenie trávnikov v odhadovanej hodnote 1,2 milióna eur”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.