reklama

Sobáše na trnavskej radnici už nie sú limitované počtom hostí v obradnej sieni

Uvoľňovanie preventívnych opatrení sa týka aj svadobných obradov konajúcich sa na trnavskej radnici. Prítomnosť obradníkov už nie je zakázaná a sobáše tak opäť spestruje hudba, spev a recitácia.

„Navyše, novomanželia už nie sú limitovaní počtom svadobných hostí, ktorých si smú do obradnej siene pozvať, podmienkou však ostáva nasadené ochranné rúško,“ pripomína hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Aktuálne opatrenia sú platné k 18. júnu 2020.

Ilustračné foto

Ako informuje mesto Trnava, pri vstupe do miestnosti je k dispozícii dezinfekčný prostriedok na ruky, pravidelne sa dezinfikujú aj samotné priestory vrátane dotykových plôch a kľučiek.

Osoby s príznakmi akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) sú povinné zostať v domácej izolácii a telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára.

Účastníci sobášov musia dodržiavať respiračnú etiketu (kašlať, kýchať do vreckovky, resp. do lakťového ohybu) a nesmú si podávať ruky.

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2020 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.