reklama

Zábava v aquaparku v Trnave je skvelým spôsobom ako stráviť horúce letné dni

Ak patríte medzi ľudí, ktorí nevedia ako stráviť koronou ovplyvnené leto 2020 stavte na lokálne atrakcie a dovolenku na Slovensku. Či sa bude dať plnohodnotne dovolenkovať v zahraničí je ešte stále otázne a aj štáty, ktoré hranice otvorili ich môžu kedykoľvek znova zavrieť. Istotou letných zážitkov môže byť strávenie dňa napríklad v slovenských aquaparkoch. Jedným z kvalitných aquaparkov je napríklad ten, ktorý sa nachádza v Trnave.

Prečo práve Aquapark Trnava?

V prvom rade sa Aquapark v Trnave snaží pokryť potreby širokého spektra návštevníkov. Na svoje si teda prídu napríklad aj rodiny s deťmi, ktoré môžu využiť napríklad detský bazén, letný vonkajší bazén alebo úžasné tobogány.

Ak ste samostatná jednotka alebo bezdetný pár stále viete oceniť napríklad širokú ponuku masáži ! S polovičkou, alebo sám, tak môžete vyskúšať napríklad thajskú masáž. Klasickú olejovú masáž alebo po náročnom dni masáž chodidiel a chrbta. Medzi nevšedné zážitky patrí napríklad masáž s olejovou sviečkou.

Ak máte deti staršie a viac samostatné môžete so svojím partnerom využiť služby wellness.

Aquapark v Trnave vám umožňuje stráviť čas v rôznych saunách či vo vírivke. Sauny, ktoré v areáli nájdete sú napríklad: Infra sauna, Bylinková sauna alebo môžete zamieriť do zdraviu prospešnej soľnej bani.

Ceny, zľavy a benefity

Výhodou je, že Aquapark Trnava umožňuje vstup deťom do výšky 1 meter úplne zadarmo. Zvýhodnené vstupné majú aj deti, ktorých výška nepresiahla 1,5 metra.

Cena za dvojhodinový vstup pre dospelého človeka začína na sume 8 EUR. Existuje však skvelá možnosť ako ušetriť na vstupnom mimo víkendov.

Cez rôzne zľavové portály viete ušetriť na vstupnom príjemné 2-3 eurá v závislosti na vybranom balíčku. Aquapark tiež organizuje rôzne zľavy ako 50% akcia na vstup pre deti pri príležitosti odovzdávania vysvedčení a podobne.

Zopár užitočných informácií:

• Aquapark nájdete na adrese Rybníkova 16 neďaleko štadióna ŠK Sláva
• Aquapark rovnako ponúka možnosť stravovania
• Ak máte záujem v aquaparku zorganizovať firemnú akciu alebo svadobu nie je to problém.
• Lehátka v areáli sú zadarmo
• Personál v aquaparku je milý a nápomocný
• Aquapark zbiera skvelé hodnotenia na rôznych recenzných portáloch.
• Ak nie ste z okolia viete sa pohodlne ubytovať v centre Trnavy

Skvelý nápad aj keď nie ste z okolia Trnavy

Tento nápad na letný výlet sa pritom netýka len rodených obyvateľov Trnavy. Keďže letná sezóna bude zrejme ochudobnená o mnohe populárne dovolenkové destinácie môžete zorganizovať skvelú dovolenku na Slovensku a spojiť návštevu krásnej historickej Trnavy s relaxom v aquaparku.

Prípadne to môže byť jedna z vašich mnohých zastávok na ceste po objavovaní Slovenska. Nezúfajte, tento rok ešte nemusí byť stratený.

Naša krásna krajina toho ponúka mnoho či už ide o dobrodružstvá, objavovanie nepoznaného alebo kultúru či relax. Prajeme vám príjemné a ničím nerušené leto!

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 30. júna 2020 12:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.