reklama

Pozvánka pre rodiny s deťmi: Užite si záver leta na Gazdovskom dvore Náš sen v Pustých Úľanoch

Gazdovský dvor Náš sen v Pustých Úľanoch, len asi dvadsať minút cesty z Trnavy, pripravil pre rodiny s deťmi atraktívny záver letných prázdnin.

Pravé vidiecke prostredie Gazdovského dvora Náš sen na okraji obce Pusté Úľany láka návštevníkov zo širokého okolia. Nielen deti, ale aj dospelých.

Rodina Kučerovcov vložila do vytvorenia dvora niekoľkoročné úsilie. Dnes tu funguje obľúbený zoopark s množstvom tradičných domácich zvierat a hydiny, no uvidíte tu aj páva, labute, somárika, koňa, pštrosa, kozy či lamu alpaku.

FOTO: Gazdovský dvor Náš sen

Súčasťou dvora s priliehavým názvom Náš sen je aj jazierko, hojdačky, trampolína, šmykľávky, detské domčeky či možnosť občerstvenia a posedenia v altánku alebo na lavičkách.

Na konci letných prázdnin na gazdovskom dvore prebieha počas otváracích hodín (od 13.00 do 19.00) pre verejnosť kŕmenie, česanie, hladkanie zvieratiek.

V sobotu 29. augusta tu popoludní vystúpi hudobná skupina Náhoda a od 16.00 do 17.00 bude vozenie detí na koni.

V nedeľu 30. augusta od 16.00 do 17.00 bude opäť vozenie deti na koni a od 17.00 do 18.00 zavíta na dvor rozprávkový maskot.

Na dvore ste vítaní aj v utorok počas štátneho sviatku, kedy si môžete vychutnať pokojnú prechádzku pri zvieratkach s možnosťou ich kŕmenia.

Príďte si užiť koniec prázdnin do Pustých Úľan a strávte príjemný čas v krásnom vidieckom prostredí obklopení prírodou a spokojnými zvieratkami.

Viac informácií nájdete aj na www.dvornassen.sk alebo na Facebooku.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2020 12:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.