reklama

Záujemcovia o administratívnu prácu a dobrovoľnícku pomoc pri celoplošnom testovaní v Trnave sa môžu hlásiť do utorka

Vládou pripravované celoplošné testovanie na ochorenie COVID-19, ktoré sa uskutoční počas tohto víkendu od piatku 30. októbra do nedele 1. novembra 2020 si vyžaduje zapojenie množstva ľudí na rôzne druhy činností.

Úlohou samospráv je zabezpečiť administrátorov, ktorí budú registrovať ľudí prichádzajúcich na test. Mesto Trnava okrem toho hľadá aj dobrovoľníkov, ktorí budú dohliadať na hladký chod testovania.

Trnavská samospráva preto prosí verejnosť o spoluprácu.

Záujemcovia, ktorí chcú v uvedenom čase pracovať ako administratívni pracovníci na registráciu alebo dobrovoľníci na pomocné práce, sa môžu prihlásiť do utorka 27. októbra 2020 do 18.00 hod. prostredníctvom online dotazníka, v ktorom sú uvedené podrobnosti oboch pozícií.

>> ODKAZ NA DOTAZNÍK PRE ZÁUJEMCOV < <


Testovanie na Covid-19 pri fakultnej nemocnici

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 26. októbra 2020 12:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Záujemcovia o administratívnu prácu a dobrovoľnícku pomoc pri celoplošnom testovaní v Trnave sa môžu hlásiť do utorka”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.