reklama

Obchodný dom s nábytkom Möbelix v Trnave plánujú otvoriť v druhej polovici roka 2021

Spoločnosť Möbelix SK je vo finálnej fáze prípravy výstavby obchodného domu s nábytkom a bytovými doplnkami na Piešťanskej ulici pri Vodárni.

Výstavbu nového obchodného domu plánuje spoločnosť Möbelix SK odštartovať začiatkom budúceho roka, s dokončením a otvorením počíta v druhej polovici roka 2021. Informácie pre portál trnava-live.sk potvrdil marketingový manažér Möbelix prer Českú a Slovenskú republiku Jerguš Holéczy.

“V súčasnosti sa nachádzame vo finálnej fáze prípravy výstavby, dokončujeme posledné oficiality a riešime drobné detaily potrebné pred zahájením výstavby. Ak sa nič závažné nestane, predpokladáme, že s výstavbou začneme počas zimných mesiacov roka 2021 a v druhom polroku plánujeme otvoriť,” uviedol Holéczy.


Möbelix postaví v Trnave koncept, ktorý použil okrem iných v Banskej Bystrici, v českom Moste či Jihlave

FOTO: Möbelix

Spoločnosť Möbelix SK prevádzkuje v súčasnosti na Slovensku 9 obchodných domov s nábytkom a bytovými doplnkami.

Nákupné centrum v Trnave bude postavené v modernom koncepte ako sú napríklad prevádzky v Banskej Bystrici či českých mestách Most a Jihlava.

“V trnavskom obchodnom dome plánujeme zamestnať približne 50 ľudí. Pôjde o pozície v predajni aj v sklade, ktorý bude súčasťou prevádzky. Prvých ľudí začneme naberať zrejme v priebehu jari budúceho roka,” priblížil Jerguš Holéczy.

Möbelix vo svojoch obchodných domoch ponúka komplexný sortiment nábytku, bytových doplnkov, bytového textilu, ale aj kuchynské riešenia a ďalšie služby.

V pripravovanej obchodnej zóne pri Piešťanskej ceste pribudne veľa prevádzky Möbelix v budúcnosti aj druhý komerčný objekt, realizáciu ktorého rieši iný developer.

Vizualizácia: MöbelixZóna s obchodnou vybavenosťou bude situovaná v blízkosti Piešťanskej cesty na pozemkoch pri okružnej križovatke

Ulož ako PDF
Napísal 1. novembra 2020 10:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.