reklama

Volejbalistky Hit UCM odohrajú cez víkend dva zápasy. Fanúšikovia môžu podporiť tím zakúpením virtuálnej vstupenky

Extraliga žien vo volejbale pokračuje cez víkend odvetnými zápasmi prvej časti. Fanúšikovia môžu podporiť tím zakúpením virtuálnej vstupenky.

Pred víkendovými zápasmi má Hit UCM Trnava v aktuálnej sezóne štatistiku dve víťazstvá a tri prehry a v tabuľke extraligy je na šiestej priečke.

V sobotu 7. novembra 2020 o 19.00 hod. privítajú Trnavčanky na domácej palubovke VK Pirane Brusno. „Na poslednú chvíľu sa nevedelo, či sa bude hrať v Trnave, ale vďaka predstaviteľom správy Mestskej športovej haly ju rýchlo pripravili na tréningovú i zápasovú činnosť, za splnenia prísnych protiepidemiologických opatrení,“ informuje trnavský klub.

Súperkám má Hit UCM Trnava čo vrátiť, lebo v prvom kole len tesne prehrali v hale v Slovenskej Ľupči, kde Brusno hráva, 2:3.


Hit UCM Trnava

V sobotnom zápase bude Brusnu chýbať zranená 5-násobná volejbalistka roka na Slovensku Jana Penczová, ale družstvo sa môže stále opierať o služby troch legionárok.

Lepšia nálada panuje u Trnavčaniek, ktoré v ostatnom zápase vyhrali v dramatickom zápase 3:2 nad Novým Mestom nad Váhom, na druhej strane Brusno hladko prehralo na pôde Strabagu Pezinok.

Práve družstvo Strabag VC Bilíkova Pezinok bude súperom Hit UCM Trnava v nedeľňajšom zápase, ktorý sa opakuje na základe rozhodnutia súťažnej komisie. V pôvodne hranom zápase rozhodcovia zápas predčasne ukončili.

Oba víkendové zápasy budú pre Hit UCM Trnava veľmi dôležité, keď v sobotňajšom zápase by víťazstvom odskočili v tabuľke od súperiek z Brusna v nedeľňajšom zápase môžu ukázať, či výkonnostne dozreli aj na víťazstvom nad favoritom ligy.

Hit UCM Trnava mal pôvodne odohrať v stredu 11. novembra 2020 aj zápas proti Projektu RD 17, ale zápas musel byť odložený pre karanténu v družstve mladých reprezentantiek.

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2020 7:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.