reklama

Okružná križovatka na Zelenečskej ulici je po rekonštrukcii opäť prejazdná

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja informuje o dokončení rekonštrukcie okružnej križovatky na Zelenečskej ulici.

Križovatku začali opravovať v pondelok 2. novembra 2020 s predpokladaným ukončením prác do 23. novembra, čo sa podarilo dodržať.

“Od 23. novembra je úsek znova prejazdný bez obmedzení,” zverejnil Trnavský samosprávny kraj na facebooku dnes popoludní.


FOTO: TTSK

Kruhovka bola počas rekonštrukcie pre dopravu uzavretá, výnimku mali iba autobusy, vozidlá stavby a dopravnej obsluhy.

Ostatní motoristi museli využívať alternatívnu obchádzkovú trasu.

Cesta v tomto úseku mala výrazné poruchy vrchnej a niekde aj spodnej vrstvy vozovky. Zároveň prebehla aj výšková úprava mreží vpustí a poklopov šácht a ostatných povrchových zariadení.

Súčasťou tejto investičnej akcie je aj oprava úseku Zelenečskej ulice pri reštaurácii Trnavský dvor.

Celková hodnota prác je na úrovni 87-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2020 15:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.