reklama

Policajti riešili nočný incident v nemocnici. Na urgentom príjme zaistili muža so zbraňou

“Ďakujeme chlapcom z nočnej služby za rýchlu akciu. Sme veľmi rady, že nám pomáhajú, veľmi si vážime ich prácu,“ napísali trnavskej polícíi sestričky z urgentného príjmu trnavskej nemocnice.

Podľa slov krajskej policajnej hovorkyne Márie Linkešovej v nemocnici sa v pondelok 30. novembra 2020 o tretej hodine v noci objavil 29 – ročný Trnavčan.

Hľadal muža, ktorého mal krátko predtým náhodným výstrelom pri spoločnom popíjaní postreliť do nohy. Trnavčan mal pri sebe strelnú zbraň, vzduchovku značky Power Win 304.

Ilustračné foto

“Policajné hliadky z Trnavy, ktoré prišli do nemocnice krátko pred 03.00 hodinou ráno, zaistili priestor nemocnice, muža odzbrojili a v putách ho predviedli na policajnú stanicu. Všetky okolnosti konania v nemocnici, ale aj okolnosti zranenia druhého muža, polícia preveruje s podozrením na priestupok na úseku zbraní a streliva a ublíženie na zdraví z nedbanlivosti,” priblížila udalosti M. Linkešová.

Polícia pripomína, že v prípade nosenia voľnopredajnej vzduchovky by mala mať osoba pri sebe platný doklad totožnosti, vyhýbať sa požívaniu alkoholu, prepravovať ju a nosiť skrytou formou. Pri manipulácii je potrebné dbať na zvýšenú opatrnosť.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2020 15:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.