reklama

Poznáte manželstvá, ktoré pretrvali celé desaťročia? Nominujte ich na ocenenie

Centrum pomoci pre rodinu chce po druhý raz oceniť dlhoročné manželstvá. V roku 2020 v spolupráci s mestom Trnava premiérovo ocenili tri manželské páry priamo na radnici. Na základe kladných ohlasov od verejnosti plánujú v oceňovaní manželstiev, ktoré pretrvali dlhé desaťročia, pokračovať.

„Chceme pokračovať a vytvoriť z oceňovania tradíciu. Tento rok oslovujeme so žiadosťou o návrhy na ocenenie obyvateľov Trnavy, ako a aj Piešťan, kde máme svoju pobočku,“ vysvetlil Michal Lipovský z Centra pomoci pre rodinu.

Ak viete o ľuďoch, ktorí tvoria šťastný manželský pár už desiatky rokov, dajte o nich vedieť. Do výnimočného oceňovania ich môže prihlásiť prostredníctvom dotazníka rodina, priatelia alebo známi.


Archívna snímka z oceňovania v roku 2020

FOTO: CPPR

Nominovať je možné aj dlhotrvajúce manželstvá, v ktorých jeden z dvojice naveky odišiel, alebo zomreli obaja z manželov.

„V tomto prípade udelí Centrum pomoci pre rodinu cenu in Memoriam,“ doplnil Michal Lipovský.

Najdlhšie trvajúce manželstvá z Trnavy a Piešťan je možné prihlásiť do 6. februára 2021.

Dotazník pre Trnavu: https://www.survio.com/survey/d/O5D8F7S1V1U0J8C0Y

Dotazník pre Piešťany: https://www.survio.com/survey/d/N4D8G9C7C8V4O0H5O

Ulož ako PDF
Napísal 22. januára 2021 18:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.