reklama

Víkendové testovanie v Trnave odhalilo 234 pozitívnych (1,00%), testovať sa v meste bude aj o týždeň

Víkendové celoplošné testovanie v Trnave (6. – 7. februára 2021) odhalilo rovné jedno percento pozitívnych. Testovať v meste sa bude aj počas budúceho víkendu.

Tri desiatky odberových miest uskutočnili počas soboty a nedele spolu 23 327 antigénových testov.

Podľa informácií primátora Petra Bročku pozitívnych bolo 234 ľudí, miera pozitivity je 1,00 percenta.

„Keďže sa teraz všetko riadi podľa kovid automatu, ktorý sa pre nás takmer s istotou výrazne nezmení a bude opäť potrebné pre niektoré osoby mať negatívny certifikát umožníme verejnosti pretestovať sa aj budúci víkend. Za celý tím, ktorý pre vás pravidelne možnosť testovať sa pripravuje, by som vám chcel poďakovať za podporu a trpezlivosť,“ uviedol Bročka v nedeľu večer na Facebooku.

Ilustračné foto

Počas predchádzjúceho štvordňového celoplošného testovania (od 30. januára do utorka 2. februára 2021) bolo spolu otestovaných 23 252 osôb, z toho bolo 277 pozitívnych. Miera pozitivity dosiahla hodnotu 1,19 %.

Prvé tohtoročné celoplošné testovanie v dňoch od 23. do 26. januára dopadlo podobne – miera pozitivity dosiahla 1,27 %, na testy prišlo 22 642 ľudí a 288 bolo pozitívnych.

Ulož ako PDF
Napísal 7. februára 2021 19:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Víkendové testovanie v Trnave odhalilo 234 pozitívnych (1,00%), testovať sa v meste bude aj o týždeň”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.