reklama

Počas víkendu zaočkovali v trnavskej nemocnici takmer 2400 učiteľov

Vo Fakultnej nemocnici (FN) Trnava prebehlo počas víkendu 13. a 14. februára 2021 očkovanie učiteľov vo veku do 55 rokov vakcínou AstraZeneca.

V priestoroch nemocnice boli vytvorené štyri vakcinačné centrá, v ktorých pracovalo 33 zamestnancov nemocnice, z toho 12 lekárov, 15 zdravotných sestier a 6 administratívnych pracovníkov, informuje FN Trnava.

„Počas víkendu bolo zaočkovaných 2366 učiteľov z celého Trnavského kraja. V sobotu 682 a v nedeľu 1684 učiteľov. Priebeh očkovania bol plynulý, čo dokazuje aj vysoké číslo zaočkovaných učiteľov,“ uviedol riaditeľ FN Trnava Vladislav Šrojta.

FOTO: FN Trnava

V očkovaní učiteľov bude nemocnica pokračovať aj v pondelok 15. februára.

Predpoludním budú očkovať učiteľov nad 55 rokov vakcínou Moderna.

V priebehu pondelka bude nemocnica pokračovať aj v očkovaní populácie v rámci prvých troch fáz a ľudí, ktorí idú na preočkovanie.

V pondelok sa bude taktiež očkovať v Domovoch sociálnych služieb prostredníctvom mobilného očkovacieho tímu, uviedla trnavská nemocnica.

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2021 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.