reklama

Cez víkend zaočkovali v kraji takmer sedemtisíc ľudí, celkovo už vyše štvrť milióna

Trnavská župa už podala viac ako štvrť milióna vakcín.

Počas uplynulého víkendu bolo v prevádzke päť veľkokapacitných očkovacích centier Trnavského samosprávneho kraja (TTSK).

Zaočkovali v nich 6900 ľudí, od februára bolo podaných už viac ako 250-tisíc dávok vakcín.

Druhý víkend župa očkovala bez predchádzajúcej registrácie, zaočkovať sa prišlo 1400 záujemcov.

FOTO: TTSK

Župa pokračuje aj v očkovaní prostredníctvom výjazdovej očkovacej služby priamo v obciach a mestách.

Na očkovanie sa môžete prihlásiť na stránke https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia.

Na zabezpečenie plynulosti očkovania vo svojich centrách župa hľadá dobrovoľníkov s vekom nad 18 rokov. Vítaní sú všetci záujemcovia s chuťou pomôcť a tak prispieť k čo najskoršiemu návratu k bežnému životu.

Informácie o očkovaní, v slovenskom aj maďarskom jazyku ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/korona/#ockovanie.

Ulož ako PDF
Napísal 19. júla 2021 8:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.