reklama

Trnavská automobilka Stellantis zaznamenala len jeden pozitívny výsledok antigénového testovania

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia zaznamenala len jeden pozitívny výsledok antigénového testovania.

Ako informoval šéf komunikačného odboru automobilky Peter Švec, testovanie sa uskutočnilo vo štvrtok 1. apríla a v utorok 6. apríla po Veľkej noci.

Z 1433 zamestnancov automobilky a dodávateľských firiem sídliacich v areáli výrobného centra bol zaznamenaný len jeden prípad pozitívneho výsledku.

„Miera pozitivity sa tak znížila na 0,07%. Víkend predtým, pri pretestovaní 2.027 zamestnancov, boli dva prípady pozitívneho výsledku s mierou pozitivity 0,1%,“ informoval Peter Švec.

Ulož ako PDF
Napísal 8. apríla 2021 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.