reklama

Slovenský pohár v cestnej cyklistike pokračuje už túto nedeľu pretekmi v centre Trnavy

Už túto nedeľu 25. júla 2021 sa v Trnave uskutočnia preteky v rámci Slovenského pohára v cestnej cyklistike.

Na programe je kritérium – okruhy ulicami centra mesta. Trať povedie zo Štefánikovej cez Horné bašty, Pekársku ulicu a Trojičné námestie naspäť na Štefánikovu, so štartom a cieľom pred hotelom Barbakan.

V rámci Slovenského pohára sa ako prvé predstavia najmladšie kategórie, postupne až po elitných mužov. Na okruhu tak uvidíme i elitných slovenských profesionálov, či ženy.

Organizátori pripravili aj súťaž pre deti od 5-12 rokov. Stačí sa prísť zaregistrovať medzi 9. až 11. hodinou na radnicu a vyzdvihnúť štartovné číslo. Registrácia je zdarma.

Prvé štarty sú naplánované od 12 hodiny.

Z dôvodu bezpečnosti budú v nedeľu 25. júla spomínané ulice uzavreté pre statickú i dynamickú dopravu.

Katarína Ďurková
PR manažérka SZC


Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2021 10:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.