reklama

Pozvánka: Srdce Južnej Ameriky v centre Trnavy

Juhoamerický večer v sobotu 11. septembra 2021 ponúkne hudbu, tanec aj zaujímavé cestovateľské diskusie.

Ste znudení opatreniami a máte chuť zažiť atmosféru Južnej Ameriky? Pandémia so sebou priniesla mnohé obmedzenia, pričom za posledné dva roky nebolo ľahké cestovať, a teda spoznávať iné kultúry a zvyky.

Po ťažkom období COVIDU-19 chceme znovu ukázať ľuďom krásu offline eventu. Radi by sme zoskupili cestovateľsky zaujatých ľudí, ktorí sú naklonení myšlienke spoznávania zahraničných kultúr a majú záujem o socializáciu. Z toho dôvodu sme prišli s nápadom zorganizovať podujatie Juhoamerický večer.

Myšlienkou projektu Juhoamerický večer je vytvoriť príležitosť, ktorá ponúkne komplexnú ochutnávku atmosféry Južnej Ameriky. Táto udalosť kladie dôraz na dôležitosť kultúrnej diverzity v dnešnej dobe a zároveň je propagáciou kultúry vo všeobecnosti.

Chceme, aby si účastníci spomínaného podujatia vychutnali to, čo milujú na cestovaní bez potreby opustiť hranice našej krajiny. Zámerom projektu je spojiť rôzne prvky kultúr jednotlivých krajín, ako napríklad hudbu alebo tanec.

Tento spoločenský poklad priblížime širokej verejnosti prostredníctvom dvoch zaujímavých prednášok, ale aj tanečnej školy a hudobného osvieženia.

Cestovateľské zážitky ponúkame v podniku Zelený kríčok už v sobotu 11. septembra od 17:00. Účastníci sa môžu tešiť na temperamentný večer plný hudby, tanca ale aj zaujímavých cestovateľských diskusií.

Erik Beňo

Udalosť na Facebooku
https://www.facebook.com/events/150094233951937?ref=newsfeed

O usporiadateľovi

Sme ambiciózna skupina mladých a šikovných ľudí z Trnavského kraja, ktorí pracujú pod záštitou vzdelávacieho programu I AMbitious Academy a podniku Zelený kríčok.

V rámci I AMbitious pracujeme na vlastnom záverečnom projekte, ktorý odráža naše vnímanie súčasných potrieb spoločnosti.

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2021 8:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.