reklama

Festival Učiaca sa Trnava hľadá dobrovoľníkov

V Trnave sa v piatok 22. októbra 2021 uskutoční historicky prvý festival učenia (sa). Organizačne za ním bude stáť PR tím projektu Učiaca sa Trnava, ktorý hu v týchto týždňoch intenzívne pripravuje.

Prípravy na festival Učiaca sa Trnava sú v plnom prúde. Organizačný tím oslovuje hostí, partnerov, pripravuje jednotlivé programové bloky, zabezpečuje priestorové a technické vybavenie a tiež spolupracuje s mnohými ďalšími lokálnymi organizáciami, aby festival priniesol kvalitnú príležitosť pre rozvoj všetkých cieľových kategórií.

Pri prípravách, no predovšetkým samotnej realizácii bude potrebná pomoc niekoľko desiatok dobrovoľníkov.

“Aktuálne hľadáme približne 38 ochotných ľudí, ktorí by mohli priložiť ruku k dielu pár týždňov pred festivalom, ale aj počas samotného festivalového dňa,” hovorí Michal Koricina z organizačného tímu Učiacej sa Trnavy.

Ako spresňuje, dobrovoľníci budú zastrešovať mnohé z činností, od marketingu, technického zabezpečenia, koordinácie účastníkov cez sprevádzanie hostí, prácu so sociálnymi sieťami až po fotografovanie či moderovanie workshopov. Cieľom je nájsť aktívnych ľudí, ktorí vidia zmysel v celoživotnom učení (sa) a radi pomôžu naštartovať tradíciu festivalu učenia (sa).

Dobrovoľníci môžu organizačný tím kontaktovať prostredníctvom výzvy na platforme GROWNi alebo prostredníctvom vyplnenia tohto formuláru.

Viac informácií o celom projekte je možné nájsť na stránke www.uciacasatrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2021 6:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.