reklama

V Trnave zaočkovali cez víkend vyše 4100 záujemcov

Trnavský samosprávny kraj v dvoch veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede a Trnave podal počas uplynulého víkendu 6.a 7. novembra 2021 takmer 5700 vakcín proti ochoreniu Covid-19.

Ako informovala Natália Petkáčová z odboru komunikácie TTSK, počas dvoch dní podali 5671 dávok vakcín Pfizer a Moderna, registrovaným aj neregistrovaným záujemcom od 12 rokov.


Očkovacie centrum v SOŠE Trnava

V priestoroch SOŠ elektrotechnickej v Trnave bolo v sobotu zaočkovaných 2445 záujemcov a v nedeľu 1685 ľudí.

V Dunajskej Strede na SOŠ rozvoja vidieka bolo v sobotu zaočkovaných 1511 záujemcov.

Očkovanie bude prebiehať v centrách zriadených trnavskou župou aj počas nasledujúceho víkendu, detaily budú zverejnené zrejme počas štvrtka 11. novembra.

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2021 14:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.