reklama

Hasiči zasahovali v trnavskom autoservise, v bývalom depe, horel aj starý vagón

Trnavskí hasiči v minulých dňoch zasahovali pri požiaroch v Trnave a pri Vlčkovciach.

V stredu 24. novembra 2021 po siedmej hodine rannej prišlo k požiaru osobného motorové vozidla na Šrobárovej ulici v Trnave.

„Automobil sa nachádzal vo dvore autoservisu, zaparkovaný mimo budovy. Osobné vozidlo bolo prestavané na alternatívny pohon LPG. Na likvidáciu požiaru bolo použitý jeden vysokotlakový prúd. Oheň spôsobil škodu v technickej časti vozidla, ktorá bola vyčíslená na sumu 500 euro. Príčina vzniku požiaru bola stanovená ako prevádzkovo-technická porucha,“ informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.


Požiar osobného auta

FOTO: HaZZ Trnava

Rovnako v stredu predpoludním bol spozorovaný požiar v opustenom železničnom depe v Trnave. Zasahovali traja príslušníci z trnavskej stanice.

„Po príjazde na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že ide o požiar budovy starého depa. Plamene zachvátili vedenie starších rozvodov, v ktorých sa nachádzal olej. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru použili dva prúdy vody spolu s tuhým zmáčadlom. Pre silné zadymenie a sálavé teplo z ohňa boli hasiace práce vykonávané cez dvere a okno budovy. Po likvidácií požiaru sa začalo s odvetrávaním priestoru. Záverečným prieskumom sa zistilo, že v budove sa nikto nenachádzal. Požiar vznikol v dôsledku manipulácie s otvoreným ohňom,“ priblížila Lena Košťálová.


Objekt depa zasiahnutý požiarom

FOTO: HaZZ Trnava

Vo štvrtok 25. novembra 2021 po štvrtej hodine rannej bol na tiesňovú linku ohlásený požiar starého železničného vagóna v poli pri obci Vlčkovce.

Vagón využívalo poľovnícke združenie. Na likvidáciu požiaru bolo použitý jeden vysokotlakový prúd. Pri udalosti zasahovali aj Dobrovoľné hasičské zbory obcí Vlčkovce a Križovany nad Dudváhom.

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2021 9:42. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.