reklama

V areáli železnice horel nepojazdný vagón, zapálili ho úmyselne

Trnavskí hasiči zasahovali v sobotu 22. apríla 2023 podvečer pri požiari starého a nepojazdného vagóna, ktorý sa nachádzal mimo koľajoviska v areáli železnice v Trnave.

Ako informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, vagón skladajúci sa zo železnej konštrukcie a dreveného plášťa slúžil ako unimobunka. V jeho tesnej blízkosti sa nachádzalo niekoľko stromov, ktoré boli zasiahnuté požiarom.

Niekoľko metrov od neho bola umiestnená plechová hala slúžiaca na archiváciu a tiež murovaná budova s plechovou strechou.

„Zasahujúci príslušníci vykonali likvidáciu požiaru za súčasného ochladzovania susedných objektov tromi vysokotlakovými prúdmi. Príslušníci za asistencie polície násilne otvorili plechovú branú do susedného areálu a následne aj do murovanej budovy. Pomocou termovíznej kamery boli objekty prekontrolované, pričom požiar sa nepotvrdil. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Úmyselným zapálením neznámou osobou vznikla majiteľovi škoda predbežne odhadnutá na sumu 10 000 eur,“ uviedla.

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 24. apríla 2023 11:30. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.