reklama

Hygienici nariadili od 1. decembra zákaz prezenčnej výučby na 2. stupni ZŠ a na stredných školách v okresoch Trnava a Piešťany

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave nariadil s účinnosťou od 1. decembra 2021 obmedzenie prezenčnej výučby škôl v okresoch Trnava a Piešťany.

Od stredy 1. decembra 2021 do odvolania končí prezenčné vyučovanie pre väčšinu školákov.

Z dôvodu pandémie ochorenia Covid-19 o tom rozhodol 30. novembra Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave.

Ilustračné foto: TTSK

Trnavskí hygienici nariadili zákaz prezenčného vzdelávania na druhom stupni základných škôl, na gymnáziách, stredných školách, konzervatóriách, školách umeleckého priemyslu, základných umeleckých školách, ako aj prevádzkarňach, v ktorých sa prevádzkuje živnosť výchovy a mimoškolského vzdelávania detí a mládeže.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2021 15:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.