reklama

Obmedzenie prímestských autobusových spojov z dôvodu zvýšenej nákazy a karantény vodičov

Z dôvodu zvýšenej nákazy a karantény medzi zamestnancami v kontexte pandemickej situácie spôsobenej ochorením COVID-19, spoločnosť Arriva Trnava obmedzuje od stredy 1. decembra 2021 až do odvolania vybrané spoje na linkách prímestskej autobusovej dopravy v oblasti Hlohovec, Piešťany, Senica a Trnava.

V okrese Trnava budú zrušené spoje na trasách Trnava – Hlohovec, Trnava – Piešťany, Trnava – Bratislava, Trnava – Dechtice, Trnava – Dolné Lovčice, Trnava – Voderady a Pusté Úľany, Lúčny Dvor – Trnava.

Kompletný zoznam zrušených spojov nájdete na konci článku.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2021 7:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.