reklama

Zberný dvor na Sasinkovej zrušia, ustúpi novej ceste zo Spartakovskej do obytného súboru Prúdy

Jeden zo šiestich zberných dvorov na území Trnavy ukončí svoju činnosť. Dôvodom je výstavba novej spojovacej komunikácie zo Spartakovskej ulice do vznikajúceho obytného súboru Prúdy.

Spoločnosť FCC Trnava oznámila, že k 31. januáru 2022 končí prevádzka zberného dvora na Sasinkovej ulici v Trnave.

Od tohto dátumu bude zberný dvor trvale zatvorený. Trnavčania môžu využiť ďalších päť zberných dvorov, ktoré budú otvorené podľa aktuálne platných otváracích hodín.


Zberný dvor na Sasinkovej ulici

Reprofoto: Google Street View

„Od 1. februára 2022 začne FCC Trnava zo zberného dvora odvážať kontajnery a zariadenie. Dôvodom uzatvorenia je plánovaná stavba ‚Predĺženie miestnej komunikácie Spartakovská‘. Zberný dvor zasahuje do plánovanej výstavby a FCC Trnava bude pozemok uvoľňovať pre potreby realizácie stavby,“ informovala manažérka komunikácie FCC Zuzana Krenyitzká.

Verejnosti bude aj naďalej k dispozícii päť zberných dvorov – na Mikovíniho ulici, Tajovského (Prednádražie), Andreja Kmeťa (Zátvor), Cukrovej a v Modranke na Sereďskej ulici.

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2021 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.