reklama

Reuse centrum Baterkáreň pozýva všetkých dobrých ľudí na Veľký vianočný bazár

Reuse centrum (alebo centrum “spätného odberu vecí”) Baterkáreň si pre Trnavčanov a Trnavčanky pripravilo bazár s vianočnými darčekmi všetkého druhu. Čo tak knižky pre maminku, otcovi kravatu a sestre sa azda zíde nový stan?

Vianoce sú samozrejme o blízkosti, nie o počte darčekov. V trnavskej Baterkárni si vyberiete maličkosť, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári. Len v reuse centre nájdete veci nové a čisté, ale aj tie s nevyčísliteľnou nostalgickou hodnotou.

V Baterkárni s radosťou ukážu, že darčeky z druhej ruky nie sú o nič horšie a Vianoce s nimi naberajú nový rozmer. Už tieto Vianoce sa môžu stať udržateľnejšími a darček tak dostane nie len blízka osôbka, ale aj planéta. A dokonca aj vaša peňaženka.

Veľký vianočný bazár funguje od soboty, 18. do štvrtka 23. decembra 2021 v priestoroch centra na Starohájskej 1. Od tohto dňa do Vianoc budú v Baterkárni pripravené tie najkrajšie kúsky pre vašich milovaných.

Ako Veľký vianočný bazár prebieha?

Budete mať možnosť pozrieť sa na vystavené veci a odniesť si ich za symbolické príspevky, ktorými podporíte reuse centrum a občianske združenie. Každý jeden váš príspevok Baterkárni pomôže fungovať ďalej a nevzdať to v týchto nepokojných časoch.

Vstup do centra je umožnený v režime OP, povinnosťou je prekrytie dýchacích ciest respirátorom.

Zároveň je v tomto čase možné do centra priniesť veci, ktoré už nevyužívate, ale niekomu inému môžu ešte dobre poslúžiť a urobiť mu radosť

Viac informácií nájdete aj na https://baterkaren.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2021 7:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.