reklama

Od pondelka 10. januára bude prímestská doprava fungovať v štandardnom režime

Spoločnosť Arriva oznámila, že od pondelka 10. januára 2022 začne prímestská autobusová doprava v Trnavskom kraji opäť fungovať v štandardnom režime.

Po takmer mesiaci sa prímestská doprava v Trnavskom kraji vracia do bežného režimu. Od 13. decembra 2021 fungovala v reakcii na zatvorenie škôl v prázdninovom režime.

Opätovné zavedenie prezenčnej formy vyučovania na školách znamená od 10. januára 2022 aj návrat plného režimu prímestských spojov.

Prehľad cestovných poriadkov Arrivy v Trnave nájdete na https://arriva.sk/trnava/.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 9. januára 2022 13:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.