reklama

Fakultná nemocnica upravila pravidlá pre návštevy pacientov

Fakultná nemocnica Trnava s platnosťou od 20. apríla 2022 zverejnila nové pravidlá návštev pacientov na svojich oddeleniach.

Na základe rozhodnutia riaditeľa trnavská nemocnica od 20. apríla povoľuje návštevy pacientov v upravenom režime.

Návštevy sú povinné dodržiavať protiepidemické opatrenia a sú povolené v obmedzenom režime – za pacientom môžu prísť dvaja rodinní príslušníci a čas návštevy nesmie presiahnuť 15 minút.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

V platnosti zostáva zákaz návštev na tzv. kovidových oddeleniach, teda na Klinike infektológie a Oddelenie pneumológie a ftizeológie.

V trnavskej nemocnici zostáva naďalej v platnosti nutnosť negatívneho AG testu pre otca pri pôrode, rovnako pre návštevy na Novorodeneckom oddelení – intenzívna starostlivosť.

Výsledok AG testu nesmie byť starší ako 48 hodín, pripomenula FN Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2022 7:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.