reklama

Dokumentárny film o barokovom skvoste, Katedrálnom chráme sv. Jána Krstiteľa, je dostupný online

Producent a režisér dokumentárnych filmov najmä zo slovenských regiónov, Trnavčan Peter Chmela, sprístupnil online svoj druhý dokumentárny film Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa.

Filmom o barokovom unikáte sprevádza univerzitný profesor, historik, archivár a veľká osobnosť Trnavy, prof. Jozef Šimončič, ktorý zomrel v novembri 2020 vo veku 92 rokov.

Dvadsaťšesťminútovú snímku sprístupnil autor online a bezplatne pre každého prostrednícvom platformy Youtube a na webovej stránke www.ziveregiony.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 30. septembra 2022 6:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.