reklama

Dokumentárny film o barokovom skvoste, Katedrálnom chráme sv. Jána Krstiteľa, je dostupný online

Producent a režisér dokumentárnych filmov najmä zo slovenských regiónov, Trnavčan Peter Chmela, sprístupnil online svoj druhý dokumentárny film Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa.

Filmom o barokovom unikáte sprevádza univerzitný profesor, historik, archivár a veľká osobnosť Trnavy, prof. Jozef Šimončič, ktorý zomrel v novembri 2020 vo veku 92 rokov.

Dvadsaťšesťminútovú snímku sprístupnil autor online a bezplatne pre každého prostrednícvom platformy Youtube a na webovej stránke www.ziveregiony.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 30. septembra 2022 6:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.