reklama

Séria besied so slovenskými vedcami Vedatour bude mať ďalšie pokračovanie v Trnave

V Kultúrnom centre Malý Berlín sa uskutoční tretie pokračovanie tretej série populárno-vedeckých besied so slovenskými vedcami a vedkyňami Vedatour.

V troch 30 – minútových prezentáciách priblížia oblasť svojho výskumu alebo niečo iné, čo považujú za zaujímavé a dôležité.

„Prezentácie sú určené pre laickú verejnosť. Návštevníci nemusia mať obavy, žiadne skúšky na záver nebudú. Napriek tomu veríme, že si odnesú veľa nových a zaujímavých vedomostí,“ poznamemal Juraj Tekel z OZ Vedátor.

Ilustračné foto: OZ Vedátor

Poduajtie sa uskutoční v pondelok 14. novembra 2022 pod 18.30 hod.

Rozprávať sa bude o nových materiáloch, o baktériách a kvasinkách a o psychológii dospievania.

S prezentáciami vystúpia Pavol Priputen (Materiálovotechnologická fakulta STU v Trnave), Soňa Kucharíková (Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity) a Veronika Kohútová (Filozofická fakulta Trnavskej univerzity).

Vstupné je 3 eurá a lístky si môžete rezervovať cez tento link: https://forms.gle/kpZ1odvxsQ2STLeDA.

Viac informácií o besedách alebo združení Vedátor sa dozviete na https://vedator.space/.

Ulož ako PDF
Napísal 7. novembra 2022 10:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.