reklama

Policajti spolu s hasičmi a zdravotníkmi pomáhali mužovi v bezvedomí

V stredu 14. decemba 2022, krátko popoludní, prijala polícia oznámenie o osobe, ktorá je zatvorená v aute a nereaguje. Operačný dôstojník ihneď vyslal na sídlisko Prednádražie hliadku Obvodného oddelenia Trnava.

„Policajti por. Miroslav Patyla a nstržm. Ing. Dávid Karas si po príchode na miesto rýchlo všimli čierny VW, v ktorom sedel 48 – ročný muž. V tom čase dorazili k vozidlu aj kolegovia z HaZZ. Policajti spolu s hasičmi otvorili auto a dezorientovanému pánovi, ktorému zostalo nevoľno kvôli glykemickému šoku, pomáhali až do príchodu RZP. Ďakujeme nielen kolegom, ale aj zasahujúcim hasičom, záchranárom a v neposlednom rade aj všímavým okoloidúcim, vďaka ktorým mala táto udalosť šťastný koniec,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.


Dvojica zasahujúcich policajtov

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2022 8:33. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.