reklama

Krásna tradícia pokračuje: Do reštaurácie Wetzlerov dom opäť pozvú na Štedrý deň ľudí v núdzi

V reštaurácii Wetzlerov dom na Hlavnej ulici vedľa trnavskej radnice sa opäť uskutoční Štedrá večera pre ľudí v núdzi. V sobotu 24. decembra 2022 v čase od 12:00 – 14:00 hod. sa tu budú zdarma podávať tradičné vianočné pochutiny.

Kto by sa chcel pridať k tejto myšlienke, môže priniesť vianočné zákusky alebo čokoľvek pod zub pre spestrenie chuti.


Slávnostný stôl počas večere pre osamelých a núdznych

FOTO: trnava-live.sk

Ako hovorí majiteľ reštaurácie Wetzlerov dom Tomáš Lančarič, „na Štedrý deň by nikto nemal byť hladný“.

Bol to práve trnavský podnikateľ Tomáš Lančarič, ktorý v roku 2015 prišiel s myšlienkou usporiadania Štedrej večere pre osamelých a ľudí v núdzi za vtedajšími organizátormi Vianočných trhov na Trojičnom námestí.

Vznikla tak pekná tradícia, ktorá vďaka dobrosrdečnosti a ochote urobiť nezištne niečo pre druhých ľudí, pretrváva dodnes.


Priestory reštaurácie Wetzlerov dom

Ilustračné foto

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2022 9:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.