reklama

Štvorica trnavských policajtov zachraňovala život zranenému mužovi

Štvorica policajtov trnavskej výjazdovky zasahovala v stredu 1. marca 2023 v rodinnom dome v Trnave.

Stržm. Martin, ppráp. Erik, stržm. Zdenko a ppráp. Patrik, boli vyslaní operačným strediskom do jedného z rodinných domov v meste Trnava.

Operátor na linke 158 prijal hovor od mladej ženy, ktorá mala strach o svojho otca. Ten sa mal nachádzať v zamknutej kúpeľni, do ktorej sa rodina nevedela dostať. Situácia bola naozaj dramatická a policajti mali iba pár sekúnd na to, aby zasiahli. Nakoľko bol muž v priamom ohrození života a vec už nezniesla odklad, policajti okamžite násilím otvorili dvere a poskytli zranenému 54 – ročnému mužovi predlekársku pomoc. Na miesto privolali záchranárov, ktorým pomohli naložiť pána do sanitky,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Vďaka pohotovej reakcii operačného dôstojníka a vyslaných policajných hliadok sa udalosť neskončila tragicky. Policajtom pri záchrane pomohol aj MEDIvak, ktorý je vo výbave ich služobného auta.

Ilustračné foto: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2023 16:25. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.