reklama

Uskutoční sa verejné stretnutie o spustení rezidentskej zóny R6 na sídlisku Družba

Mesto Trnava pozýva obyvateľov ulíc Vladimíra Clementisa, Juraja Slottu a Teodora Tekela i širokú verejnosť na prezentáciu týkajúcu sa pripravovanej rezidentskej zóny R6. Stretnutie sa uskutoční vo štvrtok 23. marca 2023 o 17.00 h v malej aule Univerzity sv. Cyrila a Metoda (miestnosť BU1) na Bučianskej 4.

„Na informačnom stretnutí budú občanom na ich otázky týkajúce sa regulácie parkovania odpovedať zástupcovia mesta. Hlavným cieľom je vysvetliť, ako regulácia funguje, aké sú výhody rezidentov, teda obyvateľov s trvalým pobytom v danej zóne, ako fungujú kredity pre návštevy, aké sú možnosti úhrady parkovného a podobne,“ priblížila mestská samospráva.


Ulica V. Clementisa v zóne R6

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Regulácia parkovania bude v Zóne R6 spustená po dokončení dopravného značenia. Radnica predpokladá, že sa tak stane v priebehu apríla 2023.

Parkovanie tu bude spoplatnené nonstop a zaplatená úhrada v R6 umožní parkovanie vozidla aj v zónach R2 (Spartakovská), R3 (Tehelná) a v Zóne B (v rámci mesta).

Zóna R6 pôvodne zahŕňala iba Ulicu Vladimíra Clementisa, neskôr bola rozšírená o Juraja Slottu a Teodora Tekela. Spolu s ňou v tejto lokalite vzniknú aj nové parkovacie plochy Zóny B, kde sa platí iba v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 h a najvýhodnejší spôsob je úhrada cez webovú aplikáciu DataMesta – iba 20 centov na hodinu.

Podrobnosti o regulácii parkovania nájdete na webstránke doprava.trnava.sk.


Mapa pripravovanej Zóny R6

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 19. marca 2023 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.