reklama

V záhrade knižnice budú čítať autorky Lucia Molnár Satinská a Lenka Kubriczká

Knižnica Juraja Fándlyho pozýva v stredu 12. apríla 2023 o 17.00 do záhradnej čitárne na Autorské čítanie Medziriadkov.

Medziriadky sú platforma mladej literatúry. Organizujú čítania, workshopy, literárne súťaže, skrátka rôzne formy, aby predstavili publiku mladých tvorcov z oblasti literatúry.

V trnavskej knižnici bude „medzi riadkami“ čítať zo svojej knihy Lucia Molnár Satinská, ktorá zverejnila vo svoje najnovšej knihe (Milý tato. Listy z tohto sveta) svoje listy, ktoré písala svojmu otcovi Júliusovi Satinskému.

Druhou hostkou bude Lenka Kubriczká, mladá poetka, ktorá vyštudovala slovenčinu a španielčinu. Tá jej, podľa jej vlastných slov, otvára “príležitosť spoznať nové kultúrne kontexty a nazerať na svet, reálny i literárny, z rôznych perspektív“.

Moderovať bude Veronika Hubinská.

Ulož ako PDF
Napísal 8. apríla 2023 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.