reklama

V záhrade knižnice budú čítať autorky Lucia Molnár Satinská a Lenka Kubriczká

Knižnica Juraja Fándlyho pozýva v stredu 12. apríla 2023 o 17.00 do záhradnej čitárne na Autorské čítanie Medziriadkov.

Medziriadky sú platforma mladej literatúry. Organizujú čítania, workshopy, literárne súťaže, skrátka rôzne formy, aby predstavili publiku mladých tvorcov z oblasti literatúry.

V trnavskej knižnici bude „medzi riadkami“ čítať zo svojej knihy Lucia Molnár Satinská, ktorá zverejnila vo svoje najnovšej knihe (Milý tato. Listy z tohto sveta) svoje listy, ktoré písala svojmu otcovi Júliusovi Satinskému.

Druhou hostkou bude Lenka Kubriczká, mladá poetka, ktorá vyštudovala slovenčinu a španielčinu. Tá jej, podľa jej vlastných slov, otvára “príležitosť spoznať nové kultúrne kontexty a nazerať na svet, reálny i literárny, z rôznych perspektív“.

Moderovať bude Veronika Hubinská.

Ulož ako PDF
Napísal 8. apríla 2023 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.