reklama

Bežeckí nadšenci si vyskúšajú premiéru Zavarskej desiatky, preteky sú súčasťou pohára SAZ

V Zavare sa uskutoční prvý ročník cestného behu Zavarská desiatka. Pre bežcov bude pripravený viac ako trojkilometrový asfaltový okruh ulicami obce bez prevýšenia. Preteky sú zaradené do prestížnej kategórie o pohár Slovenského atletického zväzu.

Štart pretekov bude pred obecným športovým areálom v sobotu 27. mája 2023 o 18. hodine.

Organizátori z Obecného úadu v Zavare vypísali klasické súťažné kategórie mužov a žien, do pretekov sa budú môcť zapojiť aj trojčlenné tímy (3×3,33 km).

Podujatie odštartujú už popoludní od 14. hodiny rámcové preteky detí na 60 až 800 metrov.

„V minulosti sa u nás bežali preteky Zavarská sedmička, na ich históriu nadviaže nová Zavarská desiatka. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo vytvoriť zaujímavý a certifikovaný okruh. Všetkých priaznivcov a bežeckých nadšencov srdečne pozývame. Pre účastníkov sme pripravili občerstvenie, krásne pamätné medaily, finančné aj materiálne ceny pre najrýchlejších, ale aj bohatú tombolu s atraktívnymi cenami,“ pozýva starosta Zavara a predseda organizačného štábu Lukáš Sochor.

Všetky dôležité technické a organizačné informácie, vrátane propozícií, nájdete na tejto stránke.

Maximálny počet účastníkov stanovili organizátori na 250, online registrácia bude ukončená vo štvrtok, 25. mája 2023, o 23:55 h. Všetky potrebné informácie budú prihláseným pretekárom zaslané prostredníctvom e-mailu.

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2023 8:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.