reklama

Mesto sprístupnilo 200 parkovacích miest na Rybníkovej ulici v areáli bývalého cukrovaru

Mesto Trnava sprístupnilo v utorok 12. septembra 2023 novovybudované parkovisko na Rybníkovej ulici v areáli bývalého cukrovaru. Vodičom, ktorí potrebujú zaparkovať svoje vozidlá v blízkosti centra ponúka 200 nových parkovacích miest v parkovacej Zóne B.

Prístupová cesta k novovytvoreným parkovacím miestam vedie z parkoviska na Rybníkovej ulici a vjazd do nového parkovacieho priestoru je zreteľne označený informačnými tabuľami.

„Pred vstupom na parkovisko je potrebné uhradiť poplatok vo výške stanovenej pre parkovaciu Zónu B. Platbu je možné uskutočniť prostredníctvom parkovacieho automatu, formou SMS alebo pomocou webovej aplikácie DataMesta. Pre držiteľov karty Rezident zóny je parkovanie v celej Zóne B zdarma,“ priblížila mestská samospráva.

Mesto si plochu prenajíma od vlastníkov pozemkov v areáli bývalého cukrovaru, ktoré priamo susedia s parkoviskom pri športovej hale.

Parkovisko je spoplatnené sedem dní v týždni v čase od 8. do 22. hodiny. Poplatok je 60 centov za hodinu, cez SMS 80 centov.

V budúcnosti chce radnica riešiť parkovanie na Rybníkovej ulici formou výstavby poschodového parkoviska.

FOTO: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2023 11:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.