reklama

V Ružindole sa stretnú majitelia historických motoriek

Druhý ročník podujatia Moto Ruže, na ktorom sa stretnú zberatelia historických motoriek spolu s ich fanúšikmi, sa uskutoční v sobotu 23. septembra 2023 v obci Ružindol.

Majitelia vzácnych motocyklov ich znovu po roku vystavia ako pre obyvateľov Ružindola, tak aj pre návštevníkov z okolitých obcí. Hlavnou časťou podujatia Moto Ruže 2023 bude statická výstava historických motoriek a nebude chýbať ani sprievodný program.

„Podujatie je zamerané na spojenie laickej verejnosti a zberateľov historických motocyklov, ktoré sú na našich cestách čoraz väčšou raritou. Akcia by sa mala niesť v moderne poňatom vintage štýle a radi by sme, aby sa stala tradíciou, ktorá by sa opakovala pravidelne raz ročne,“ hovorí Denis Mlynek, organizátor podujatia.

Okrem výstavy motocyklov bude súčasťou podujatia program pre deti, vozenie na motorkách a motokárach. Zároveň sa bude súťažiť o cenu verejnosti v súťaži o najkrajšiu motorku formou hlasovania.

„Súčasťou programu bude tiež spoločná spanilá jazda kolóny viac ako 50 historických motocyklov z Ružindola do obce Borová. Tá sa začne o 16. hodine,“ dodáva Denis Mlynek.

FOTO: Moto Ruže

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2023 7:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.