reklama

Pre rekonštrukciu budú od pondelka križovatku „pri Merkúre“ riadiť policajti

V pondelok 9. októbra 2023 sa začne rekonštrukcia svetelnej križovatky Hospodárska – Šrobárova – T. Vansovej – Trstínska cesta.

Ako informovalo KR PZ v Trnave, v priebehu dňa budú križovatku riadiť policajti dopravnej polície.

Ilustračné foto

„Odporúčame vodičom, aby si zopakovali význam jednotlivých pokynov policajta. V prípade, že si nie ste istí, čo konkrétny pokyn znamená, pozorne sledujte policajta a počkajte na jeho ďalší pokyn. Pokiaľ vám to prípadne situácia umožňuje, zvoľte si na presun inú trasu,“ uviedla trnavská polícia.

Na križovatke bude umiestnené aj dopravné značenie, polícia pripomína, aby sa ním vodiči riadili v čase jej neprítomnosti. Zároveň ďakuje vodičom za ohľaduplnosť a trpezlivosť.

Ulož ako PDF
Napísal 8. októbra 2023 14:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.