reklama

Nočný Medokvas v Smoleniciach ponúkne jedinečnú atmnosféru, skvelé nápoje aj jedlo

Počas najbližšieho víkendu sa v Smoleniciach uskutoční festival medoviny a medových nápojov s názvom Nočný Medokvas. Obľúbené rodinné podujatie sa už tradične bude konať v tajomne nesvietenom areáli medovinárstva Včelovina.

Smolenický festival medových nápojov sa prvýkrát konal ešte v roku 2015, odvtedy ho majitelia medovinárstva Včelovina organizujú pravidelne trikrát do roka.

„Nočný Medokvas je unikátny svojou tajomnou atmosférou. Pripravujeme špeciálne nasvietenú včelársku záhradu plnú farebných efektov. Tešiť sa môžete aj na kulinárske a včelárske špeciality. Počas už chladnejšieho jesenného večera tiež isto dobre padne pohárik horúcej medoviny, limonády, či medového burčiaku,“ pozýva Pavol Kudláč, majiteľ medovinárstva Včelovina a organizátor podujatia.

Nočný Medokvas odštartuje v sobotu 14. októbra 2023 o 17.00 h. a návštevníci si jeho jedinečnú atmosféru môžu užiť až do 22.00 h.

FOTO: Včelovina

Súčasťou festivalu budú aj prehliadky výroby medoviny. Pre deti si organizátori vo včelárskej záhrade pripravili zábavné detské hry i maľovanie na tvár. Okrem rozsiahleho vonkajšieho areálu budú mať hostia prístup aj do Medovej kaviarne a podnikovej predajne, kde si budú môcť zakúpiť lokálne výrobky z medu.

„Včelárska záhrada sa okrem rôznych sprievodných akcií rozrastie o stánky s občerstvením, v ktorých nájdete rôzne dobroty, ako napríklad šťavnaté burgre, parené buchty, halušky, remeselnú pizzu, hot-dogy, nadýchané wafle, domáce hranolky alebo vegetariánske tacos,“ dopĺňa Klára Kudláčová z medovinárstva Včelovina.

Vstupenky na festival sú v predpredaji online – 5 € pre dospelých a 1 € pre deti od 6 do 18 rokov. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Bude možné ich zakúpiť aj pri vstupe na podujatie (7 € dospelý a 1 € pre deti). Vstupné zahŕňa kupón na nákup fliaš v medovinárstve v hodnote 2 € a sklený pohár v hodnote 2,9 €.

Vstupenky a ďalšie informácie o podujatí nájdete na: https://www.vcelovina.sk/novinky/nocny-medokvas-sobota-14-oktobra-17-22h/.

FOTO: Včelovina

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2023 8:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.