reklama

Mestská polícia bude mať nové klientske centrum

Na prízemí budovy bývalého Tatraskla oproti vchodu do mestského úradu sa začala rekonštrukcia priestorov, ktoré budú po dokončení slúžiť ako klientske centrum stálej služby Mestskej polície Trnava.

Stavebné úpravy priestorov v budove na Trhovej ulici, v ktorých sa v minulosti nachádzal napríklad obchod s odevmi, majú trvať štyri mesiace.

V rozpočte mesta je na investičnú akciu vyčlenených 270-tisíc eur.

„Dôvodom rekonštrukcie je potreba zabezpečenia lepších a vyhovujúcejších priestorových a pracovných podmienok mestskej polície. Nové priestory nepochybne ocenia aj občania, ktorí sú na stálej službe mestskou políciou vybavovaní,“ hovorí náčelník MsP Ivan Ranuša.


Vizualizácia nového vstupu od Trhovej ulice

Zdroj: Mesto Trnava / Gulačová Šereš architekti

Štúdiu rekonštrukcie v súčasnosti nevyužívaných priestorov s výmerou približne 101 metrov štvorcových si nechalo mesto vypracovať v roku 2021.

Priestor má momentálne dva vstupy, jeden cez chodbu z budovy a druhý z bočnej uličky.

Ako informovala trnavská radnica, po rekonštrukcie sa priamo z Trhovej ulice svojde na miesto prvého kontaktu, kde budú občanom k dispozícii príslušníci mestskej polície.

Okrem miestnosti prvého kontaktu sa tu bude nachádzať miestnosť pre operačného pracovníka mestskej polície, dve miestnosti na administratívne činnosti a priestor určený pre kamerový monitorovací systém.Vizualizácie interiérov

Zdroj: Mesto Trnava / Gulačová Šereš architekti


Pohľad do interiéru pred rekonštrukciou

Ulož ako PDF
Napísal 29. januára 2024 7:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.