reklama

Plaváreň MTF STU je otvorená pre verejnosť aj cez víkendy

Materiálovotechnologická fakulta STU v Trnave oznamuje širokej verejnosti rozšírenie prevádzkových hodín svojej plavárne.

Okrem tradičných dní počas pracovného týždňa – pondelok, streda a piatok, je teraz otvorená aj cez víkendy, informovala Daša Šottníková z komunikačného oddelenia univerzity.

Plaváreň pozýva verejnosť do svojich priestorov každú sobotu a nedeľu v čase od 13:00 do 19:00 hod.

FOTO: MTF STU

Aktualizované informácie sú pravidelne zverejňované na webovej stránke plavárne www.plavaren.mtf.stuba.sk, nájdete tu aj podrobnosti týkajúce sa cenníka, parkovania a ďalšie informácie.

Zrekonštruovaný plavecký bazén slávnostne otvorili 27. októbra 2023 pre potreby univerzity či plaveckého oddielu. Komplexnú modernizáciu odštartovali na začiatku augusta 2022 a práce dokončili po takmer trinástich mesiacoch na konci augusta tohto roka. Nasledovali kolaudačné konania či technické skúšky.

Cieľom rekonštrukcie bolo obnovenie funkčnosti plavárne a zlepšenie dostupnosti športovej infraštruktúry, ktorá bude po opätovnom sprevádzkovaní slúžiť nielen pre potreby univerzity, plaveckého klubu, ale aj pre obyvateľov Trnavy a okolia.

Investičné náklady na rekonštrukciu plavárne dosiahli 2,73 milióna eur.

Približne 1,17 milióna eur získala trnavská fakulta z Fondu na podporu športu, 750-tisíc eur vynaložila MTF STU z vlastných zdrojov, rovnakou sumou po 400-tisíc eur sa na obnove plavárne podieľali Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj.

Umiestnené sú tu dva bazény – plavecký bazén pôdorysných rozmerov 25 x 15 metrov a malý bazén pôdorysných rozmerov 7,35 x 15 metrov.

Prevádzkové hodiny plavárne MTF STU v Trnave:

Pondelok:
od 19:00 do 21:00 hod. všetkých 6 plaveckých dráh

Streda:
od 20:00 do 21:00 hod. všetkých 6 plaveckých dráh

Piatok:
od 19:00 do 20:00 hod. 2 plavecké dráhy
od 20:00 do 21:00 hod. všetkých 6 plaveckých dráh

Víkendy:
V sobotu a bv nedeľu od 13:00 do 19:00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2024 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.