reklama

Cesta na Dolných baštách bude mesiac neprejazdná, obchádzka povedie cez parkovisko

AKTUALIZOVANÉ V UTOROK o 14:47

Až do 31. marca 2014 bude uzavretý približne 20 – metrový úsek ulice Dolné Bašty pri budove VÚB Banky. Uzávierka vstúpi do platnosti v stredu 26. februára.

Dôvodom obmedzenia úseku je rozkopanie miestnej komunikácie za účelom výstavby kanalizácie a vodovodu pre nový futbalový štadión City Arena.

Obchádzková trasa bude vedená v smere od sídla okresného súdu na parkovisko pri Kalokagatii.

Vodiči prejdú k zadnej časti parkoviska okolo vchodu do Kalokagatie, za stavebný dvor popri oplotení, dostanú sa na Športovú ulicu a ďalej na Kollárovu.

Rovnako aj motoristi z Paulínskej ulice jazdiaci v smere od kina Hviezda obídu rozkopaný úsek pri križovatke ulíc Paulínska – Dolné Bašty cez parkovisko pri Kalokagatii.

K Západoslovenskému múzeu – na Kapitulskú a Halenársku ulicu sa autá dostanú z parkoviska odbočením doľava cez Športovú ulicu a na Dolné Bašty. Športová ulica bude v tomto úseku dočasne obojsmerná.

Ochádzková trasa bude vyznačená dopravným značením.

Dotknutý úsek na mape:

obchadzka-basty

Zdroj: Mesto Trnava


Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 24. februára 2014 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

1 komentár pre “Cesta na Dolných baštách bude mesiac neprejazdná, obchádzka povedie cez parkovisko”

  1. 1
    papula says:

    To zase idu robit vodovod a kanalizaciu? Kolkokrat ju budu este robit? Sportova ulica bola koli tomu rozkopana uz 2x. Kollarova raz – mimochodom uz by mohli dosypat nieco do tych jam na Kollarovej, lebo auta zem ujazdili a na Kollarovej su celkom pekne jamy.
    Cast dolnych bast uz bola rozkopana tiez, takisto je rozkopany prechod v zelenom pase na Paulinskej medzi Balakovom a VUB – zahrnute, nevyrovnane, pohadzane dlazobne kocky, pokriveny poklop na kanali. Niekto tam potme skoci a padne rovno do kanalu. Clovek chape, ze chcu stavat a maju dobru zimu, ale nech za sebou upracu rozkopavky do adekvatneho stavu.

Napíš komentár

reklama
Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.