reklama

Komédia Nenávidím v Berlineri prináša šibeničný humor a ostrú satiru

Už túto nedeľu uvedie divadlo Kontra v dočasnom kultúrnom priestore Berliner po druhýkrát svoju komédiu Nenávidím, ktorá na festivale Kremnické gagy získala ocenenie pre objav roka – Cenu Stana Radiča.

Či to, čo vidíš dookola seba, ťa ubíja, znervózňuje, uráža a zlostí? Ak áno, nie si sám! Príď a vypočuj si intímnu spoveď Adama Mňaučiaka, frustrovaného inteligenta – lúzra, v prvom slovenskom naštudovaní tragikomédie Marka Koterského, poľského špecialistu na šibeničný humor, ostrú satiru a výstižnú kritiku našej každodennosti.

Kultová hra, ktorá ťa doslova priklincuje k sedadlám a zaručí, že ti ešte dlho ostane v pamäti.

V réžii Klaudyny Rozhin sa predstaví Peter Čižmár. Divadelné predstavenie Nenávidím prebehne v nedeľu 26. apríla o 19:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner na Pekárskej 40.

Lístky si môžete kúpiť priamo na mieste, ale odporúčame si ich vopred zarezervovať na emailovej adrese rezervacie@malyberlin.sk, keďže kapacita priestoru je len 50 miest.

Informácie o programe dočasného kultúrneho centra Berliner nájdete na adresách:
www.malyberlin.sk
www.facebook.com/MalyBerlin

nenav-pl

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2015 8:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.