reklama

Jej hudba je úprimná a bez pretvárky. Zuzana Suchánková zahrá a zaspieva v Trnave

Trnavské online Rádio Bunker v spolupráci s 8-sem coffee&bar pozývajú na akustický koncert speváčky, gitaristky, autorky piesní a textov, ktorá patrí k absolútnej špičke na slovenskej hudobnej scéne.

Zuzana Suchánková ponúka svojim poslucháčom a fanúšikom kvalitnú, energickú, emotívnu, úprimnú a nefalšovanú muziku určenú pre vnímavé publikum bez rozdielu veku.

V jej repertoári nájdete prvky blues, jazz, pop, či folk. Vždy sa vyhýbala nálepkám a odmieta sa stať štýlovou puristkou či snobom. Práve ochota a túžba spievať to, čo vyhovuje jej srdcu a schopnosť sofistikovanej a zároveň zemitej interpretácie skladieb dáva Zuzane jej štýlovú výlučnosť. Spieva slovensky aj anglicky.

suchankova-plagat
Plagát

Koncom roka 2010 získala Výročnú cenu Slovenskej bluesovej spoločnosti „Bluesman roka“ v Slovenskej republike. V roku 2011 získala Výročnú cenu najobľúbenejšej bluesovej speváčky vo verejnom hlasovaní internetového portálu Slovakblues.com – člena svetovej aj európskej bluesovej asociácie, ktorú v roku 2012 znovu obhájila a v roku 2013 potvrdila.

Pravidelne vystupuje na rôznych verejných hudobných udalostiach na domácej i zahraničnej scéne.

Účinkovala s poprednými slovenskými hudobníkmi i zaujímavými zahraničnými hosťami ako sú Peter Lipa, Gabo Jonáš, Juraj Griglák, Martin Valihora, Matúš Jakabčic, Peter Preložník, Sisa Michalidesová, Michal Šimko, Stanislav Počaj, Boboš Procházka, Peter Bonzo Radványi, Ľuboš Beňa, Juraj Turtev, Amelia Ray (USA), Maria Jose Estivariz (ESP), Sean Carney (USA), Erich Macek (USA), Julian Soch (GB), Gwyn Ashton (Austrália) či so skupinou Druhá Tráva (CZ).

Na prelome rokov 2013/2014 vydala autorský štúdiový album s názvom ČAJKA. Skladby sú melodicko – harmonické, veľmi zvukomalebné so zaujímavým rytmickým sprievodom. Perkusie rôzneho etnického pôvodu, ženské vokály, akustické gitary, bassgitara, flauta, píšťala, piano, drumbľa a husle, typicky slovenský hudobný nástroj.

Nájdeme tu prvky folku, bluesu, jazzu, šansónu či latino v jeho inštrumentálnej aj vokálnej podobe, avšak spojených s nezmazateľným umeleckým autorským rukopisom a hlavne nezameniteľným vokálnym prejavom. Cieľom tohto umeleckého projektu je osloviť najmä slovenských poslucháčov príjemne znejúcou hudbou, ktorá im pohladí dušu a srdce.

Koncert: Zuzana Suchánková LIVE @ 8-sem coffee&bar
Miesto konania: 8-sem coffee&bar, Jeruzalemská 22, Trnava
Kedy: 25.9. 2015 o 21:00
Vstup: 4,-€

*Web:
www.zuzanasuchankova.com

*FB fan page:
https://www.facebook.com/zuzanasuchankovamusic

VIDEO:
YouTube Preview Image

Ulož ako PDF
Napísal 21. septembra 2015 17:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.